سفارش مسیر و نقشه

*** تا اطلاع بعدی از ارائه مسیرهای جی پی اس معذوریم. لطفا درخواست ارسال نفرمایید ***

 

 

روش سفارش مسیرهای جی پی اس

در صورت نیاز هریک از پکیج های ارائه شده در سایت می توانید با آدرس info@tracksource.ir مکاتبه نمایید تا قیمت و نحوه ارسال مسیر به شما اطلاع داده شود.

 

روش سفارش نقشه ها 

1- انتخاب نقشه و تماس تلفنی یا ایمیل جهت هماهنگی و مشاوره
2- واریز مبلغ و سفارش با ارسال کد ده رقمی مربوط به GPS به همراه مشخصات عمومی دستگاه
توضیحات: این نقشه ها تست شده هستند ولی ما فقط بر روی دو یا سه مدل پرکاربرد امتحان کرده ایم که ممکن است دستگاه شما در این لیست نباشد هر چند ادعای گارمین بر آن است که تمامی دستگاههای ساخت این شرکت از این نقشه ها پشتیبانی می کنند.
3- پس از تایید واریز شما، ارسال نقشه به آدرس اعلامی فرد توسط پیک یا پست به صورت یک cd که حاوی نقشه و فایل بازکننده نقشه مختص دستگاه شما و نقشه خریداری شده است
توضیحات: نقشه های جدید گارمین به صورت قفل شده ارائه می شوند و برای استفاده از نقشه نیاز به فایلی دارید که فقط برای دستگاه شما و همان نقشه ساخته شده است و در صورتی که بخواهید از آن نقشه در سیستم دیگری استفاده نمایید نیاز به خرید دوباره خواهید داشت. در صورتی که فایل بازکننده را نداشته باشید و یا فایل خطا داشته باشید شما قادر نخواهید بود از تمام و یا بخشی از نقشه استفاده نمایید. البته همچنان نقشه پایه GPS شما که حاوی نقاط مهم و نقشه کره زمین است قابل استفاده خواهد بود.

نکته 1: در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه فایل ها را بر روی یک حافظه micro sd دریافت نمایید که دیگر نیازی به کپی کردن و … نیست و فقط کافی است که حافظه را درون دستگاه GPS قرار دهید.
نکته 2: برای نقشه هایی که حجم آنها زیاد نباشد امکان دریافت به صورت ایمیل نیز وجود دارد.

دیدگاه‌ها بسته هستند.